עובדי מערכת החינוך
באתר זה, תוכלו לבצע הזמנה של אחד ממוצרי מייקרוסופט במסגרת הסכם חותם - School Agreement .
ההסכם נחתם בין משרד החינוך התרבות והספורט לבין חברת מיקרוסופט עבור כלל מערכת החינוך. 

מוסדות חינוך

פרטים על תכולת ההסכם ואפשרות להורדת תוכנות.

תמיכה
כניסה לפורום תמיכה, שאלות נפוצות וקישורים.
 חדש!!! פה ניתן גם לבדוק את מצב ההזמנה בחותם

Windows 7

המחשב שלך, פשוט יותר.

Windows 7 הוא קל, מהיר ומרתק. דרכים משופרות לחיפוש וניהול קבצים, כגון רשימות קפיצה ותצוגות מקדימות משופרות של שורת המשימות, מסייעות לך להשלים משימות יומיומיות במהירות. Windows 7 מיועד לספק ביצועים מהירים יותר ומהימנים יותר, כך שהמחשב שלך יפעל בדיוק לפי רצונך. באמצעות תמיכה ב- 64 סיביות, באפשרותך להפיק תועלת מלאה מהמחשבים רבי-העוצמה החדשים ביותר. כמו כן, תכונות נהדרות כגון קבוצה ביתית, Windows Media Center ומגע של Windows הופכות דברים חדשים לאפשריים.

הפיכת המשימות היומיות לפשוטות יותר

Windows 7 הופך את הפעולות הבסיסיות לקלות מאי פעם. באמצעות קבוצה ביתית, ניתן לשתף מוסיקה, מסמכים, מדפסות וכל דבר אחר בצורה פשוטה עם מחשבים אחרים בביתך שבהם פועל Windows 7. החיפוש של Windows פוטר אותך מהצורך להטריח עצמך בחיפוש בין התיקיות ותיקיות המשנה שלך כדי לאתר פריטים. תצוגות מקדימות משופרות של שורת המשימות מספקות לך תצוגה נהדרת של הפריטים הפתוחים, ורשימות קפיצה מציגות בפניך את הקבצים האחרונים שהיו בשימוש בלחיצה אחת באמצעות לחצן העכבר הימני.

 

אופן פעולה המתאים לרצונך

כל עוד המחשב שלך אינו פועל באופן חלק כפי שהיית מצפה ממנו, לא משנה כמה טריקים מגניבים הוא יכול לבצע. לכן, תכננו את Windows 7 כך שיסייע למחשב שלך לעבור למצב שינה ולחדש את פעולתו מהר יותר. Windows 7 תומך בפיתוחים העדכניים ביותר בתחום חומרת המחשב, כגון מיחשוב של 64 סיביות ומעבדים מרובי-ליבות, וניצול זיכרון משופר מסייע לחומרה שלך לממש את מלוא פוטנציאל הביצועים שלה.

 

הפיכת דברים חדשים לאפשריים

כאשר תשיג את אותו מחשב פשוט ומהיר יותר, תוכל באמת ליהנות מכמה תכונות חדשות ומגניבות. והרי הן: תוכל להתחבר לרשתות - בבית, בעבודה ובבית הקפה - במספר לחיצות בלבד, ובאמצעות מגע של Windows (והחומרה הנכונה), תוכל בקרוב להתחיל להשתמש באצבעותיך כדי לעבור בין קבצים, לעבוד עם תמונות ואפילו "לצייר".

 
 
אתר זה מאובטח ומופעל באמצעות מערכת לסליקת אשראי ותשלומים באינטרנט

למוקד שירות לקוחת ניתן לציור קשר בטלפון 09-8922923